Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

HİSARTEPE

Aralık 22 @ 07:30 - 17:00

Servergazi başlayacak olan yürüyüşle Hisartepe’ye tırmanılacak aynı yoldan dönülecektir. Keyifli olan yürüyüşümüz bir o kadar da kolay olacaktır. Tüm doğaseverleri bekliyoruz.

 

TOPLANMA YERİ     : BAŞAK HEYKELİ YANI :(SERVERGAZİ)

TOPLANMA SAATİ   : 07:30

REHBER                     : HALİL DAĞDAŞ

ETKİNLİK LİDERİ      : RAMAZAN TURAN

ZORLUK DERECESİ  : ORTA

TAHMİNİ MESAFE      : ……

ULAŞIM                       :  KENDİ İMKANI İLE

HAVA DURUMU           : ….

SPORCU LİSANSI OLMAYANLAR ETKİNLİĞE ALINMAYACAKTIR.

HAVA ŞARTLARINA UYGUN GİYSİ, YAĞMURLUK, YEDEK KIYAFET, EN AZ 1 LİTRE SU VE BİR ÖĞÜN YEMEK İLE MEYVE VE ATIŞTIRMALIKLAR UNUTULMASIN.

BİLEĞİ KAVRAYAN TREKKİNG AYAKKABISI ZORUNLUDUR.

PAKDOS SPOR KULÜBÜNÜN ETKİNLİKLERİNE KATILAN HER KATILIMCI KATILDIĞI ETKİNLİKLERDE YÜRÜYÜŞÜN VE KATILIMCILARININ GÜVENLİĞİ AÇISINDAN YÜRÜYÜŞ LİDERİNİN AÇIKLADIĞI KURALLARA UYMAYI, ETKİNLİK REHBERİNİN BELİRLEDİĞİ ROTA HARİCİNDEKİ DİĞER ROTALARA SAPMAMAYI VE ETKİNLİK ŞARTLARI DOĞRULTUSUNDA İSTENEN TEKNİK MALZEMELERE (KASK, BATON, KRAMPON, TOZLUK, KAZMA VB.) SAHİP DEĞİLSE GÜVENLİK AÇISINDAN LİDERİN BELİRLEDİĞİ MEVKİDE BEKLEMEYİ KABUL ETMİŞ SAYILIR.

KALP-DAMAR RAHATSIZLIKLARI, YÜKSEK TANSİYON, ŞEKER, AKCİĞER RAHATSIZLIKLARI VB. KRONİK HASTALIKLARI OLANLAR YÜRÜYÜŞ LİDERİNİ BİLGİLENDİRECEKTİR. HASTALIĞINI LİDERE BİLDİRMEYEN, BELİRLENEN KURALLARA UYMAYAN VEYA UYMAMAKTA ISRAR EDEN KATILIMCILARIN BAŞINA GELEBİLECEK HER TÜRLÜ OLAYDAN DOLAYI PAKDOS SORUMLU TUTULAMAZ VE KATILIMCI BİR DAHA ETKİNLİKLERE KABUL EDİLMEZ.

Detaylar

Tarih:
Aralık 22
Saat:
07:30 - 17:00