Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

ISPARTA ‘GÖLCÜK GÖLÜ’ (KÜLTÜR GEZİSİ)

6 Ekim 2019 @ 06:00 - 17:00

Isparta Merkeze 12 km. uzaklıkta bulunan cennetten bir köşe olan GÖLCÜK GÖLÜ ne gidiyoruz. Sezonun ilk kültür etkinliği olan Gölcük’te doğanın bize sunduğu eşsiz güzelliklere sonbahar renkleriyle tanık olacağız.Oradan Isparta halı müzesi ve son olarak Islamköy de Süleyman Demirel müzesine geçeceğiz.

TOPLANMA YERİ     : ADLİYE-ÇINAR

TOPLANMA SAATİ   : 06.00

REHBER                     : Ramazan TURAN

ETKİNLİK LİDERİ      : Ali Fuat AVCI

ZORLUK DERECESİ  : Kolay

TAHMİNİ MESAFE    : 3 KM BASİT YÜRÜYÜŞ VE FOTOĞRAF TURU

HAVA DURUMU  : AZ BULUTLU AÇIK

HAVA ŞARTLARINA UYGUN GİYSİ, EN AZ 1 LİTRE SU VE BİR ÖĞÜN KAHVALTILIK VE BİR ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ İLE  ATIŞTIRMALIKLAR UNUTULMASIN.

BİLEĞİ KAVRAYAN TREKKİNG AYAKKABISI TAVSİYE EDİLİR.

PAKDOS SPOR KULÜBÜNÜN ETKİNLİKLERİNE KATILAN HER KATILIMCI KATILDIĞI ETKİNLİKLERDE YÜRÜYÜŞÜN VE KATILIMCILARININ GÜVENLİĞİ AÇISINDAN YÜRÜYÜŞ LİDERİNİN AÇIKLADIĞI KURALLARA UYMAYI, ETKİNLİK REHBERİNİN BELİRLEDİĞİ ROTA HARİCİNDEKİ DİĞER ROTALARA SAPMAMAYI VE ETKİNLİK ŞARTLARI DOĞRULTUSUNDA İSTENEN TEKNİK MALZEMELERE (KASK, BATON, KRAMPON, KAZMA VB.) SAHİP DEĞİLSE GÜVENLİK AÇISINDAN LİDERİN BELİRLEDİĞİ MEVKİDE BEKLEMEYİ KABUL ETMİŞ SAYILIR.

BELİRLENEN KURALLARA UYMAYAN VEYA UYMAMAKTA ISRAR EDEN KATILIMCILARIN BAŞINA GELEBİLECEK HER TÜRLÜ OLAYDAN DOLAYI PAKDOS SORUMLU TUTULAMAZ VE KATILIMCI BİR DAHA ETKİNLİKLERE KABUL EDİLMEZ.

Detaylar

Tarih:
6 Ekim 2019
Saat:
06:00 - 17:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir